БК "Локомотив" - Русе с Купа за най - добър на държавното лично - отборно първенство - първи кръг и Купа България за юноши

БК „Локомотив“ – Русе с Купа за най – добър на държавното лично – отборно първенство – първи кръг и Купа България за юноши

Днес завърши държавното лично – отборно първенство – първи кръг и Купа България за юноши. Боксов клуб „Локомотив“ – Русе има първо място благодарение на Викторио Илиев до 57 кг. Виктор Григоров в категория до 46 кг. спечели второ място. Клубът спечели Купа за най – добър на турнира.

Боксьорите на Локомотив София спечелиха Купата на България и първи кръг от Държавното лично отборно първенство за юноши. Талантите на „железничарите“ завършиха на първо място в надпреварата, която приключи днес в Козлодуй. Те стигнаха до 4 златни, 4 сребърни и 3 бронзови отличия, като приключиха турнира с 41 точки. На второ място се наредиха боксьорите от школата на ЦСКА. Младите „армейци“ се поздравиха с 14 точки за генералното класиране след злато и с по 2 сребърни и бронзови медала. Трети в подреждането е БК Сторм, който събира 12 точки и има двама шампиони.Вторият кръг от ДЛОП за юноши ще се проведе в Ботевград. Той е предвиден за 11-15 октомври, като след него ще стане ясен и отборният шампион на България.