ВК „Дунав“ Русе с втора победа над „Виктория Волей“

Волейболен клуб „Дунав“ трети на четиристранен турнир във Варна

Волейболистите на Черно море (Варна) спечелиха четиристранния турнир, на който бяха домакини. „Моряците“ надделяха над Добруджа 07 с 3:1 (27:25, 15:25, 25:16, 25:22) в двубой, изигран в зала „Христо Борисов“ в морската столица. Състезателите на Димитър Пангаров постигнаха 3 от 3 успеха в надпреварата, а добричлии завършиха на втората позиция с 2 победи и 1 загуба.

В първия двубой за деня Дунав (Русе) се наложи категорично над Дея спорт с 3:0 гейма и така заслужи третото място в надпреварата.

Крайно класиране:

1. Черно море
  2. Добруджа 07
  3. Дунав (Русе)
  4. Дея спорт

Мачовете бяха част от подготовката на отборите за новия сезон в Суперлигата. Първият кръг е на 21 октомври, когато в зала „Дунав“ от 18 ч. „Дунав“ ще се изправи срещу гостите от „Левски“. Пълна програма можете да видите тук.