Второ място за отбора на ПГ по туризъм на общинското първенство по волейбол за VIII – X клас в Русе

На 8 и 9 февруари в СК „Ялта” – спортна зала УСШ се проведоха срещите от общинското първенство по волейбол за VIII – X клас.

Нашият отбор беше много по-добър и победи АГ „Гео Милев“, МГ „Баба Тонка“ и СУЕЕ. След провеждане на всички срещи, ПГ по туризъм – гр Русе, се класира за финала. Така нашите момчета загубиха  и заеха ВТОРО място в крайното класиране. За отличното представяне на отбора беше връчена купа от г-жа Мая Петрова, директор на УСШ.

За доброто ни класиране допринесоха: Ерен Давуд – 10 А клас, Мартин Иванов – 10 А клас, Преслав Николов – 10 Б клас, Дани Димитров – 10 Г клас, Мирослав Маринов – 10 Г клас, Георги Цвятков – 10 Г клас, Светослав Александров – 9 А клас, Алпер Хасанов – 8 Б клас и Емре Неджати – 8 А клас.

Ерен Давуд беше отличен от организаторите с приза „Най-добър нападател“, а за най–добър разпределител на първенството беше обявен  Светослав Александров.

Училищното ръководство благодари на момчетата и на техните преподаватели.