Девойките до 11 - годишна възраст на ФК "Дунав" - Русе втори на турнир в Габрово

Девойките до 11 – годишна възраст на ФК „Дунав“ – Русе втори на турнир в Габрово

На 27 ноември в габровската зала „Орловец“ беше изигран и последният турнир за девойки до 11 – годишна възраст на футбол 5. Девойките от ФК ,,Дунав“ – Русе, спечелиха първия си мач срещу ФК „Янтра“ – Габрово с 5-1. Те загубиха от шампиона на турнира ФК „Севлиево лейдис“ със 0-3. Последваха две победи – над ФК „Светкавица“ – Градежница с 2-1 и в последната си среща срещу ФК „Чардафон“ – Габрово със 1-0. В крайното класиране русенският отбор зае второ място. Ръководството на „Академия Дунав“ и спонсорът на отбора „Доминекс Про“ пожелават успех през следващата година и Весели празници на най -малките футболистки.