"Дунав" спечели с 2:0 срещу "Славия"

„Дунав“ спечели с 2:0 срещу „Славия“

„Дунав“ спечели с 2:0 срещу „Славия“ в мач от първия кръг на eлитна група до 19 години към БФС. Двубоят, който се игра на клубната база на „Драконите“, започна точно в 18.00 часа. Въпреки тежкото време, младите футболисти се раздадоха до краен предел. Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като домакините изпуснаха няколко добри възможности да открият резултата.

Ако през първите 45 минути срещата беше равностойна, то през второто полувреме русенци определено надиграха тактически своя съперник и с два гола на централния си нападател Симеон Иванов, заслужено записаха победа над коравия съперник от София. Следващият кръг, сряда, възпитаниците на Мартин Цирков ще пътуват до Стара Загора, за да се изправят срещу отбора на „Верея“.