Елица Янкова се завърна триумфално на тепиха за новия си клуб „Юнак – Локомотив“ /Русе/

/Източник – СКБ „Юнак – Локомотив“ – Русе/

Звездата Елица Янкова се върна на тепиха след дълго лечение с шампионски дебют с трикото на „Юнак-Локомотив“ /Русе/. Носителката на бронзов медал от Олимпиадата в Рио стана категорична държавна шампионка на първенството в Сливен. Елица записа 4 победи / 3 с туш/, а на финала тушира и европейската златна медалистка при девойките Миглена Селишка. „Юнак-Локомотив“ спечели още една титла чрез Кремена Петрова. Сезен Белберова, Виктория Бобева и Габриела Гигова завършиха на второ място, Джанан Манолова остана с бронз
Тайбе Юсеин бе обявена за най-

технична състезателка, а Юлияна Янева – за най-резултатна. кат. 53 кг

1 Кремена Петрова „Юнак-Локомотив“ Русе
2 Раймял Зиберова „Левски“ София
3 Весела Бръмчева „Ангел войвода-Хасково“ Хасково
3 Веселина Йорданова „Дан Колов“ Севлиево

кат. 55 кг
1 Евелина Николова „Сотир Гочев“ Созопол
2 Сезен Белберова „Юнак-Локомотив“ Русе
3 Ана Махарадзе „Атлетик“ Пловдив
3 Таня Тенева „Димитровград“ Димитровград

кат. 57 кг
1 Мими Христова „Левски“ София
2 Инесс Малишева „НСА-Академик“ София
3 Моника Барутчийска „Васил и Георги Илиеви“ Кюстендил

кат. 59 кг
1 Йоанна Петрова „Левски“ София
2 Гергана Велинова „Рилски спортист“ Самоков
3 Ванеса Маринова „Ботев-93“ Враца

кат. 62 кг
1 Тайбе Юсеин „Левски“ София
2 Деница Калчева АСК „Сливен“ Сливен
3 Цветина-Зита Стоичкова „Рилски спортист“ Самоков
3 Вероника Стайкова „НСА-Академик“ София

кат. 65 кг
1 Юлиана Янева СК Борба и самбо Ямбол
2 Виктория Бобева „Юнак-Локомотив“ Русе
3 Полин Балева „НСА-Академик“ София
3 Джанан Манолова „Юнак-Локомотив“ Русе

кат. 68 кг
1 София Георгиева „Левски“ София
2 Никол Ангелова „Васил и Георги Илиеви“ Кюстендил
3 Милена Въчкова „Херкулес“ Ямбол
4 Павлина Вълкова „Бургас“ Бургас

кат. 72 кг
1 Сийка Иванова „Левски“ София
2 Габриела Гигова „Юнак-Локомотив“ Русе
3 Рая Николова АСК „Сливен“ Сливен
4 Живка Иванова „Херкулес“ Ямбол

кат. 76 кг
1 Боряна Борисова „НСА-Академик“ София
2 Мирослава Великова „НСА-Академик“ София
3 Красимира Панчева „Рилски спортист“ Самоков
4 Сузана Миланова АСК „Сливен“ Сливен

Сподели:

Още новини от деня