„Локомотив“ – Пловдив победи ФК „Дунав“ тази вечер

“Дунав” отпадна на 1/8 финалите в турнира за Купата на България след загуба с 1:2 от “Локомотив” (Пловдив) на Градския стадион в Русе.

Двата отбора не си отбелязаха голове през първата част на двубоя. През второто полувреме гостите вкараха две попадения в рамките на четири минути – Анте Аралица откри резултата в 64-та, а Бирсент Карагерен удвои в 68-та.

Александър Александров върна един гол за “драконите” в добавеното време на срещата.

„Дунав“:
86. Станислав Антонов (к), 24. Преслав Петров, 31. Красимир Станоев, 5. Георги Динков, 77. Бранимир Костадинов, 83. Христо Попадийн, 99. Деррик Менса, 7. Александър Александров, 27. Мухамаду Ндиайе, 9. Ахмед Ахмедов, 22. Исмаил Иса.
Старши треньор: Людмил Киров

„Локомотив“ (Пловдив):
71. Мартин Луков, 3. Мустафа Абдулахи, 6. Стивън Езе, 15. Димитър Везалов, 34. Игор Банович, 12. Ален Ожболт, 14. Димитър Илиев (к), 91. Абделхаким Буна, 13. Симеон Райков, 77. Анте Аралица, 9. Бирсент Карагерен.
Старши треньор: Бруно Акрапович

Голмайстори: 0:1 Анте Аралица (64); 0:2 Бирсент Карагерен (68); 1:2 Александър Александров (90+1);

Главен съдия: Станислав Тодоров (Шумен)