Момчетата от елитната формация до 15 години на ФК "Дунав" - Русе затвърдиха приятните впечатления

Момчетата от елитната формация до 15 години на ФК „Дунав“ – Русе затвърдиха приятните впечатления

Момчетата от елитната формация до 15 години на ФК „Дунав“ – Русе затвърдиха приятните впечатления, оставени при разгромната домакинска победа в първия кръг срещу ФК „Спартак“ /Пл/ с 4:0. Този път играчите на треньора Драгомир Григоров завършиха 1:1 при тежкото гостуване на „Локомотив“ в Пловдив.

Виктор Караджов от домакините откри от дузпа за 1:0 в 12-тата минута, но Александър Донев от малките „дракони“ изравни в 46-тата. През второто полувреме ФК „Дунав“ можеше да съжалява, че не си тръгна и с пълния комплект точки от Пловдив, но при няколко опасни атаки русенци не показаха по-точен мерник и трябваше да се задоволят само с точката.

В следващия кръг ФК „Дунав“ приема ФК „Етър“ – Велико Търново. Мачът ще е на 18 август.