МФК Спартак вкара 13 гола на новака Атлетик (Каблешково)

Време за прочитане: < 1 мин.

Шампионът МФК Спартак записа убедителна победа с 13:0 над новака в Mussala Национална лига beach soccer Атлетик (Каблешково). Срещата се игра на терена на Арена Русе.

Варненци вкараха само един гол през първата третина, който бе дело на капитана Калоян Цветков. През втората част паднаха пет попадения, а в заключителните 12 минути – още седем. Филип Филипов бе над всички, разписвайки се пет пъти. Четири гола добави Севдалин Стайков, Цветков вкара общо два, а по веднъж противниковата врата поразиха Кристиян Тодоров и Георги Димитров.

Така спартаклии вече са с три победи от три мача, като головата им разлика до момента е 37:7.

Утре в 12,15 ч. те играят със Свети Никола (Бургас), а Атлетик излиза срещу домакина ФК Русе в 9,45 ч.