cinema city русе

Програма на Cinema City Русе от 22 до 28 февруари 2019 г.

Време за прочитане: 2 мин.
First ManWed 21:10
Седмица с Оскарите: Първият човек (категория C)
Aquaman 3DFri – Thu 21:40
Аквамен 3D (категория C)
Mary Poppins ReturnsFri 19:00
Седмица с Оскарите: Мери Попинз се завръща (категория B)
GlassFri – Thu 21:20
Стъкления (категория D)
How to Train Your Dragon: The Hidden World 3DFri, Mon – Thu 15:30, 17:45
Sat – Sun 11:00, 13:15, 15:30, 17:45
Как да си дресираш дракон: Тайнственият свят 3D (категория B)
Asterix: The Secret of the Magic PotionSat – Sun 11:20
Астерикс: Тайната на вълшебната отвара (категория A)
Alita: Battle Angel 3DFri, Mon – Thu 14:40, 15:50, 17:10, 18:30, 19:40, 21:00, 22:10
Sat – Sun 12:10, 13:20, 14:40, 15:50, 17:10, 18:30, 19:40, 21:00, 22:10
Алита: Боен ангел 3D (категория C)
Happy Death Day 2UFri, Mon – Thu 16:00, 18:15, 20:10, 22:20
Sat – Sun 13:50, 16:00, 18:15, 20:10, 22:20
Честита нова смърт (категория C)
Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 2DFri, Mon – Thu 14:00
Sat 11:30, 14:00
Ралф разбива интернета 2D (категория B)
SerenityFri – Thu 16:50, 21:40
Фатално затишие (категория C)
SinnersFri – Thu 15:40, 19:30
Грешници (категория C)
Runaway SmartphoneFri, Mon – Thu 17:50
Sat – Sun 11:50, 17:50
Смартфонът беглец (категория B)
LEGO: Movie 2 3DFri – Thu 15:10
LEGO: Филмът 2 3D (категория B)
The MuleFri – Tue, Thu 14:20, 18:50, 21:10
Wed 14:20, 18:50
Трафикантът (категория C)
How to Train Your Dragon 3Fri, Mon – Thu 14:30, 16:40, 19:00
Sat – Sun 12:15, 14:30, 16:40, 19:00
Как да си дресираш дракон: Тайнственият свят 2D (категория B)
The FavouriteFri – Thu 16:20, 20:30
Фаворитката (категория C)
Cold PursuitFri, Mon – Thu 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Sat – Sun 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Студено отмъщение
Премиера
Drunk ParentsFri, Mon – Thu 19:50, 21:50
Sat – Sun 13:30, 19:50, 21:50
Всичко, което не искаш да знаеш за родителите си (категория C)
LEGO: Movie 2 2DFri, Mon – Thu 17:20
Sat – Sun 12:50, 17:20
LEGO: Филмът 2 2D (категория B)
Седмица с Оскарите: Кралицата на ШотландияSun 19:00
Седмица с Оскарите: Кралицата на Шотландия (категория C)
Седмица с Оскарите: Бохемска рапсодияMon 19:00
Седмица с Оскарите: Бохемска рапсодия (категория C)
Седмица с Оскарите: Ралф разбива интернета 2DSun 11:30, 14:00
Седмица с Оскарите: Ралф разбива интернета 2D (категория B)
Седмица с Оскарите: Роди се звездаTue 19:00
Седмица с Оскарите: Роди се звезда (категория C)
Седмица на Оскари:Спайдър-мен: В Спайди-вселена 2DSat – Sun 12:00
Седмица с Оскарите:Спайдър-мен: В Спайди-вселена2D (категория B)
BlackKklansman Wed 19:00
Седмица с Оскарите: ОВ BlackKklansman
Премиера
Spider-Man OVSat 19:00
Седмица с Оскарите: ОВ Спайдър-мен 2D (категория B)
The FavouriteThu 19:00
Седмица с Оскарите: Фаворитката (категория C)
Сподели:

Още новини от деня