cinema city русе

Програма на Cinema City Русе от 30 ноември до 6 декември 2018 г.

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Fri – Thu 16:30
Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция 2D (категория B)
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Fri, Mon – Thu 14:00, 16:40, 19:20, 22:00
Sat – Sun 11:10, 14:00, 16:40, 19:20, 22:00
Фантастични животни 2 3D (категория C)
The Grinch 3D Fri, Mon – Thu 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Sat – Sun 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Гринч 3D (категория B)
A Star Is Born Fri – Thu 21:10
Роди се звезда (категория C)
The Nutcracker and the Four Realms 3D Fri – Thu 19:45
Лешникотрошачката и четирите кралства 3D (категория B)
Venom Fri – Thu 19:00, 21:50
Венъм 3D (категория C)
The Girl in the Spider’s Web Fri – Thu 21:20
Момичето в паяжината (категория D)
Bohemian Rhapsody Fri, Mon – Thu 16:10, 18:50, 21:30
Sat – Sun 13:30, 16:10, 18:50, 21:30
Бохемска рапсодия (категория C)
Smallfoot Fri – Thu 14:40
Малката стъпка 2D (категория B)
Creed II Fri – Thu 14:10, 16:50, 19:30, 22:20
Крийд 2 (категория C)
Luis and the Aliens Sat – Sun 12:40
Луис и извънземните 3D (категория B)
Cinderella and the Secret Prince Sat – Sun 11:30
Пепеляшка: Тайната на принца (категория B)
Hunter Killer Fri – Thu 18:40, 22:10
Унищожителят (категория C)
The House with a Clock in Its Walls Dubbed Fri – Thu 16:45
Мистерията на къщата с часовника Дублиран (категория B)
Kursk Fri, Mon – Thu 15:15, 17:40, 20:00, 22:30
Sat – Sun 12:50, 15:15, 17:40, 20:00, 22:30
Курск
Премиера
Smart Christmas Fri, Mon – Thu 15:40, 17:50, 19:50, 21:50
Sat – Sun 11:40, 13:40, 15:40, 17:50, 19:50, 21:50
Смарт Коледа (категория B)
Премиера
The Grinch Fri, Mon – Thu 14:00, 16:00, 18:00, 20:10
Sat 11:30, 14:00, 16:00, 18:00, 20:10
Sun 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:10
Гринч 2D (категория B)
Wheely Fri, Mon – Thu 14:10
Sat – Sun 12:10
Уийли 2D (категория B)
The Nutcracker and the Four Realms 3D Dub Fri, Mon – Thu 17:40
Sat – Sun 11:15, 13:20, 17:40
Лешникотрошачката и четирите кралства 3D Дублиран (категория B)
The Nutcracker and the Four Realms 2D Dub Fri, Mon – Thu 14:20, 15:30
Sat – Sun 12:15, 14:20, 15:30
Лешникотрошачката и четирите кралства 2D Дублиран (категория B)
Сподели: