cinema city русе

Програма на Cinema City Русе от 9 до 15 ноември 2018 г.

Fantastic beasts and where to find them 3D Tue 21:15
Фантастични животни и къде да ги намерим 3D
Teen Titans Go! To the Movies Sat – Sun 12:20
Малки титани: В готовност! (категория B)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Fri – Thu 14:10
Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция 2D (категория B)
Johnny English Strikes Again Fri – Mon 21:30
Джони Инглиш избухва отново (категория B)
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Wed – Thu 16:15, 19:00, 21:45
Фантастични животни 2 3D
Предпремиера
Duck Duck Goose Sat – Sun 12:10
Патешка история (категория B)
A Star Is Born Fri – Thu 18:30, 21:20
Роди се звезда (категория C)
Halloween Fri – Thu 19:50, 22:10
Хелоуин (категория D)
The Nutcracker and the Four Realms 3D Fri – Mon, Wed – Thu 16:50, 19:00, 21:10, 22:10
Tue 16:50, 19:00, 21:15, 22:10
Лешникотрошачката и четирите кралства 3D
Премиера
Venom Fri – Thu 17:10, 19:30, 21:50
Венъм 3D (категория C)
Mile 22 Fri – Tue 19:20
22ра миля (категория D)
The Girl in the Spider’s Web Fri, Mon – Thu 15:10, 17:40, 20:10, 22:30
Sat – Sun 12:50, 15:10, 17:40, 20:10, 22:30
Момичето в паяжината
Премиера
Bohemian Rhapsody Fri, Mon – Thu 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
Sat – Sun 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
Бохемска рапсодия (категория C)
Smallfoot Fri, Mon – Tue 15:00, 17:20
Sat – Sun 12:50, 15:00, 17:20
Wed – Thu 15:00
Малката стъпка 2D (категория B)
Luis and the Aliens Fri, Mon – Thu 14:00, 16:00, 18:00
Sat – Sun 11:50, 14:00, 16:00, 18:00
Луис и извънземните 3D (категория B)
Belleville cop Fri – Tue 16:10, 20:50
Wed – Thu 20:50
Ченгето от Белвил (категория C)
Cinderella and the Secret Prince Sat – Sun 11:00
Пепеляшка: Тайната на принца (категория B)
Hunter Killer Fri – Thu 14:15, 16:40, 19:10, 21:40
Унищожителят (категория C)
The House with a Clock in Its Walls Dubbed Fri, Mon – Thu 14:20, 16:30, 18:40
Sat – Sun 12:00, 14:20, 16:30, 18:40
Мистерията на къщата с часовника Дублиран (категория B)
Wheely 3D Sat – Sun 11:10
Уийли 3D (категория B)
Wheely Fri, Mon – Tue 15:20
Sat – Sun 13:20, 15:20
Wed – Thu 14:10, 16:20
Уийли 2D (категория B)
The Nutcracker and the Four Realms 3D Dub Fri, Mon – Thu 14:40, 17:50, 20:00
Sat – Sun 12:30, 14:40, 17:50, 20:00
Лешникотрошачката и четирите кралства 3D Дублиран
Премиера
The Nutcracker and the Four Realms 2D Dub Fri, Mon – Thu 15:40
Sat – Sun 11:20, 13:30, 15:40
Лешникотрошачката и четирите кралства 2D Дублиран
Премиера
Подобни публикации
Сподели:
ЧЕТЕТЕ ВСИЧКИ НОВИНИ В РАЗДЕЛ "НОВИНИ"