cinema city mall rousse

Програма на Cinema City Mall Rousse от 1 до 7 март 2024 г.

Dune: Part TwoFri, Mon – Thu 14:20, 15:30, 17:40, 18:45, 20:00, 21:00, 22:00
Sat – Sun 11:10, 12:15, 14:20, 15:30, 17:40, 18:45, 20:00, 21:00, 22:00
Дюн: Част втора
Премиера
Masha and the Bear: Twice the FunSat – Sun 11:00
Маша и Мечока: Двойно забавление (категория A)
 
Dogs at the OperaFri, Mon – Thu 14:10, 15:50, 17:30
Sat – Sun 12:20, 14:10, 15:50, 17:30
Кучета в операта (категория A)
 
WonkaFri, Mon – Thu 14:00, 16:30
Sat – Sun 11:30, 14:00, 16:30
Уонка дуб (категория B)
 
Migration 2DSat – Sun 12:50
Mon 13:00
Патешки истории 2D (категория B)
 
The Inseparables 2DSat – Mon 13:00
Неразделните 2D (категория B)
 
The BeekeeperFri – Thu 15:10, 19:20
Пчеларят: Смъртна Присъда (категория D)
 
ArgylleFri – Thu 21:50
Аргайл: Супершпионин (категория C+)
 
Madame WebFri – Thu 17:20, 19:50, 22:20
Мадам Уеб (категория C)
 
Anyone But YouFri, Tue – Thu 19:00
Sat – Sun 12:00, 19:00
Mon 13:10, 19:00
Обичам да те мразя (категория C+)
 
Bob Marley: One LoveFri – Thu 21:15
Боб Марли: One Love (категория C)
 
Pulse of the DanceFri – Thu 14:50, 17:00, 19:10
Пулсът на танца (категория B)
 
Snowtime 2DSat – Sun 11:00
Снежни топки 2D (категория B)
 
Butterfly TaleSat – Sun 11:40, 13:30
Mon 13:30
Легенда за пеперудите (категория A)
 
CybercrimeFri – Thu 21:30
Киберпрестъпност/Story-та (категория B)
 
German LessonsFri – Thu 17:50, 21:20
Уроци по немски (категория C)
 
The Promised LandFri – Thu 14:10, 16:50, 19:30, 22:10
Обетованата земя (категория C+)
Премиера
The Three Musketeers: D’ArtagnanFri – Thu 15:20, 20:30
Тримата мускетари: Д’Артанян (категория C)
 
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira TrFri, Mon – Thu 15:00, 17:15, 19:40
Sat – Sun 12:40, 15:00, 17:15, 19:40
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Tr (категория C+)
 
Louis & Luca – Mission to the MoonFri, Tue – Thu 14:50, 16:40, 18:40
Sat – Sun 11:10, 13:00, 14:50, 16:40, 18:40
Mon 13:00, 14:50, 16:40, 18:40
Луис и Лука: Мисия до Луната (категория B)
Премиера
Сподели: