cinema city русе

Програма на Cinema City Mall Rousse от 26 април до 2 май 2024 г.

Dune: Part TwoFri – Thu 15:50
Дюн: Част втора (категория C)
 
Dogs at the OperaSat – Sun 12:20
Кучета в операта (категория A)
 
Godzilla x Kong: The New Empire 3DFri, Mon – Thu 16:30, 21:20
Sat – Sun 11:40, 16:30, 21:20
Годзила и Конг: Нова империя 3D (категория C)
 
The Fall GuyFri, Mon – Thu 14:40, 16:10, 17:15, 18:45, 19:50, 21:20, 22:30
Sat – Sun 12:10, 14:40, 16:10, 17:15, 18:45, 19:50, 21:20, 22:30
Каскадьорът
Премиера
Kung Fu Panda 4 2DFri, Mon – Thu 15:40, 17:40, 19:40
Sat – Sun 11:30, 13:30, 15:40, 17:40, 19:40
Кунг-фу панда 4 2D (категория B)
 
Ghostbusters: Frozen EmpireFri – Thu 14:10, 19:00
Ловци на духове: Замръзналата империя (категория C)
 
Because I Love Bad WeatherFri – Thu 14:00, 19:00
Защото обичам лошото време (категория B)
 
The First OmenFri – Thu 21:45
Първата поличба (категория D)
 
Lila’s BookSat – Sun 12:00
Книгата на Лила (категория B)
 
The Jungle Bunch 2: World TourSat – Sun 11:50, 13:50
Героите на джунглата 2: Около света (категория B)
 
Civil WarFri – Thu 21:05
Гражданска война (категория D)
 
Rabbit Academy 2Fri, Mon – Thu 14:50, 16:30, 18:20
Sat – Sun 11:10, 12:50, 14:50, 16:30, 18:20
Заешка академия (категория A)
 
The ChallengersFri, Mon – Thu 14:00, 16:40, 19:20, 22:00
Sat – Sun 11:50, 14:00, 16:40, 19:20, 22:00
Претендентите
Премиера
Back to BlackFri – Thu 21:15
Ейми Уайнхаус: Back to Black (категория C+)
 
AbigailFri – Thu 20:00, 22:20
Абигейл (категория D)
 
Opasni shmatkiFri, Mon – Thu 14:00, 16:00, 18:00, 20:10, 22:10
Sat – Sun 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:10, 22:10
Опасни шматки (категория C)
 
SPY x FAMILY CODE: WhiteFri – Thu 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
SPY x FAMILY CODE: White
Премиера
Boonie Bears: Guardian Code 3DFri, Mon – Thu 15:10, 19:15
Sat – Sun 11:00, 15:10, 19:15
Горските мечоци 9: Пазители 3D (категория B)
Премиера
Boonie Bears: Guardian Code 2DFri, Mon – Thu 17:15
Sat – Sun 13:00, 17:15
Горските мечоци 9: Пазители 2D (категория B)
Премиера
Сподели: