cinema city русе

Програма на Cinema City Mall Rousse от 27 май до 2 юни 2022 г.

Yellow OleanderFri – Tue 19:40
Жълт олеандър (категория C+)
 
In the Heart of the MachineFri – Tue 17:20
Wed – Thu 18:20
В сърцето на машината (категория C+)
 
Turning RedSat – Sun 13:20
Мей Червената панда (категория B)
 
The Lost CityFri – Tue 15:50
Изгубеният град (категория C)
 
Doctor Strange and the Multiverse of Madness 3DFri – Tue 14:00, 16:40, 19:30, 20:30, 22:10
Wed – Thu 14:00, 16:40, 19:20, 21:00, 22:00
Доктор Стрейндж в мултивселената на лудостта 3D (категория C)
 
Top Gun – MaverickFri, Mon – Tue 14:20, 15:45, 17:00, 18:30, 19:45, 21:20, 22:30
Sat – Sun 11:40, 13:00, 14:20, 15:45, 17:00, 18:30, 19:45, 21:20, 22:30
Wed 11:45, 13:00, 14:20, 15:45, 17:00, 18:30, 19:45, 21:15, 22:30
Thu 14:20, 15:45, 17:00, 18:30, 19:45, 21:15, 22:30
Топ Гън – Маверик
Премиера
BotevThu 19:00
Ботев (категория C)
 
The Bad GuysFri, Mon – Tue 15:15
Sat – Sun 11:30, 13:00, 15:15
Лошите момчета (категория B)
 
The NorthmanFri – Tue 22:00
Викингът (категория D)
 
FirestarterFri – Tue 18:20, 22:20
Wed – Thu 20:20, 22:20
Подпалвачката (категория C+)
 
EscapeFri, Mon – Tue 17:30, 21:45
Sat – Sun 13:40, 17:30, 21:45
Wed – Thu 16:00, 21:30
Бягство (категория C+)
 
MonstersFri – Tue 21:10
Wed – Thu 21:45
Чудовища (категория C+)
 
SpeculatorsFri – Tue 15:30, 17:40, 20:00, 22:15
Wed 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22:00
Thu 14:30, 16:50, 21:45
Борсови играчи (категория C)
 
ElfkingsFri, Mon – Tue, Thu 15:20, 17:30, 19:40
Sat – Sun 11:00, 13:15, 15:20, 17:30, 19:40
Wed 11:10, 13:15, 15:20, 17:30, 19:40
Елфи в кухнята – Печено – сторено
Премиера
Sonic The Hedgehog 2 DubbedFri, Mon – Tue 14:50
Sat – Sun 12:20, 14:50
Соник – Филмът 2 Дублиран (категория B)
 
Chikenhare and the Hamster of DarknessFri, Mon – Tue 15:10, 17:10, 19:10
Sat – Sun 11:10, 12:00, 13:10, 15:10, 17:10, 19:10
Кокозайо и Хамстерът на мрака (категория B)
 
The OggliesSat – Sun 11:20
Оглитата – Добре дошли в Смърделград (категория A)
 
Pinocchio – A True StoryFri, Mon – Tue 14:10, 16:20
Sat – Sun 12:10, 14:10, 16:20
Wed 11:40, 13:40
Пинокио – истинска история (категория B)
 
Escape The FieldFri – Thu 19:50, 21:50
Поле на смъртта (категория D)
 
Kids Promo – Chikenhare And The Hamster of DarknesWed 12:00, 13:10, 15:15, 17:20, 19:30
Thu 15:15, 17:20, 19:30
Kids Promo – Кокозайо и Хамстерът на мрака (категория B)
 
Kids Promo – Turning RedWed 11:00, 13:50
Kids Promo – Мей Червената панда (категория B)
 
Kids Day – Sonic The Hedgehog 2 DubbedWed 13:20, 15:50
Thu 15:50
Kids Day – Соник – Филмът 2 Дублиран (категория B)
 
Kids Promo – Bad GuysWed 11:20, 13:30, 17:40
Thu 17:40
Kids Promo – Лошите момчета (категория B)
 
Kids Promo – EncantoWed 11:30, 16:00
Thu 16:00
Kids Promo – Енканто (категория B)
 
FireheartWed 11:15, 15:40
Thu 14:00, 15:40
Огнено сърце
Предпремиера
Till The Final CapriceFri – Tue 18:10, 20:15
Wed – Thu 18:20, 20:50
До последния каприз
Премиера
Kids Promo – FireheartWed – Thu 18:10
Kids Promo – Огнено сърце
Предпремиера
Сподели: