cinema city русе

Програма на Cinema City Mall Rousse от 29 октомври до 4 ноември 2021 г.

Време за прочитане: 2 мин.
Halloween Selection: CruellaFri 16:10
Sat – Sun 13:30, 16:10
Хелоуин селекция: Круела (категория B)
Специално
Halloween Selection: Conjuring 3Fri – Sun 18:50
Хелоуин селекция: Заклинанието 3 (категория D)
Специално
Halloween Selection: Forever PurgeFri – Sun 22:00
Хелоуин селекция: Вечна чистка (категория D)
Специално
Space Jam: A New LegacySat – Sun 12:20
Хелоуин селекция: Космически забивки: Нови легенди (категория B)
Специално
Escape Room: Tournament of ChampionsFri – Sun 20:30, 22:30
Хелоуин селекция: Escape room: Без изход (категория C+)
Специално
Paw PatrolSat – Sun 11:20, 13:20
Mon – Wed 17:00
Thu 17:10
Пес патрул: Филмът (категория B)
 
The Croods 2Sat – Sun 11:30
Круд: Нова епоха (категория B)
 
Halloween Selection: CandymanFri – Sun 17:40
Хелоуин селекция: Кендимен (категория D)
Специално
The Night HouseFri – Sun 21:10
Хелоуин селекция: Къща в мрака (категория D)
Специално
MalignantFri – Sun 19:40
Хелоуин селекция: Злокобен (категория D))
Специално
100% WolfMon – Thu 18:40
100% Вълк (категория B)
 
Dune 3DFri 15:30, 18:30, 21:30
Sat – Sun 12:30, 15:30, 18:30, 21:30
Mon – Thu 17:20, 18:30, 20:30, 21:30
Дюн 3D (категория C)
 
Eternals 3DThu 19:50
Вечните 3D
Предпремиера
No Time To Die 2DFri – Sun 15:20, 18:40, 21:50
Mon – Thu 18:10, 21:20
Смъртта може да почака 2D (категория C)
 
Addams Family 2Mon – Wed 17:10, 19:10
Thu 17:50
Семейство Адамс 2 (категория B)
 
Venom: There Will Be Carnage 3DFri 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Sat – Sun 11:50, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Mon – Wed 18:00, 20:00, 21:00, 22:00
Thu 18:00, 20:00, 22:00
Венъм 2: Време е за Карнидж 3D (категория C+)
 
The Last DuelFri – Sun 21:30
Mon – Thu 20:40
Последният дуел (категория D+)
 
Halloween KillsMon – Wed 18:50, 21:10
Thu 19:10, 21:20
Хелоуин убива (категория D)
 
Last Night In SohoMon – Thu 17:00, 19:20, 21:40
Последна нощ в Сохо
Премиера
Ron’s Gone WrongFri 15:00, 17:10, 19:20
Sat – Sun 11:00, 12:45, 15:00, 17:10, 19:20
Mon – Thu 18:10, 20:20
Бъгнатият Рон (категория B)
 
AntlersMon – Thu 17:30, 19:40, 21:50
Рога
Премиера
Halloween Selection: AntlersFri 15:50, 18:10, 20:15, 22:20
Sat – Sun 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:20
Хелоуин селекция: Рога
Специално
Halloween Selection: 100% WolfFri 14:10, 15:40
Sat – Sun 11:40, 13:40, 15:40
Хелоуин селекция: 100% Вълк (категория B)
Специално
Halloween Selection: Addams Family 2Fri 14:20, 16:20, 18:20
Sat – Sun 12:00, 14:20, 16:20, 18:20
Хелоуин селекция: Семейство Адамс 2 (категория B)
Специално
Halloween Selection: Halloween KillsFri – Sun 14:40, 16:50, 19:10, 21:40
Хелоуин селекция: Хелоуин убива (категория D)
Специално
Halloween Selection: Last Night In SohoFri 14:50, 17:20, 19:50, 22:15
Sat – Sun 12:30, 14:50, 17:20, 19:50, 22:15
Хелоуин селекция: Последна нощ в Сохо
Специално
Сподели:

Още новини от деня