CC Kids Day

Програма на Cinema City Mall Rousse от 31 май до 6 юни 2024 г.

Kingdom of the Planet of the ApesFri, Mon – Thu 15:50, 18:40, 21:50
Sat 12:10, 15:10, 19:10, 22:00
Sun 12:50, 15:50, 18:40, 21:50
Кралството на планетата на маймуните (категория C)
 
Kung Fu Panda 4 2DFri, Mon – Thu 14:10, 17:40
Sun 12:10, 14:10, 17:40
Кунг-фу панда 4 2D (категория B)
 
Ghostbusters: Frozen EmpireSun 13:10
Ловци на духове: Замръзналата империя (категория C)
 
The Jungle Bunch 2: World TourSun 13:40
Героите на джунглата 2: Около света (категория B)
 
Rabbit Academy 2Fri, Mon – Thu 14:30
Sat – Sun 11:40
Заешка академия (категория A)
 
Winnie the Pooh: Blood and Honey 2Fri – Thu 18:00, 19:50, 22:00
Мечо Пух: Кръв и мед 2 (категория X)
Премиера
The Strangers: Chapter 1Fri, Mon – Thu 20:30, 22:30
Sat – Sun 13:20, 20:30, 22:30
Безликите: Глава първа (категория D)
 
The Last ShooterFri, Sun – Thu 17:45, 22:10
Sat 17:45, 21:50
Последният стрелец (категория D)
 
Garfield 3DFri, Mon – Thu 15:40, 17:50, 20:00
Sat 11:40, 13:50, 16:00, 18:20, 20:30
Sun 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20:00
Гарфилд: Филмът 3D (категория B)
 
Opasni shmatkiFri, Sun – Tue 15:40, 19:40
Sat 19:50
Wed – Thu 15:40, 22:00
Опасни шматки (категория C)
 
TarotFri – Thu 15:30, 21:40
Карти на смъртта (категория D+)
 
Boonie Bears: Guardian Code 2DSun 11:30
Горските мечоци 9: Пазители 2D (категория B)
 
Bad Boys: Ride or DieWed – Thu 19:00, 21:30
Лоши момчета: Всичко или нищо
Предпремиера
It’s Never Just SexFri, Sun – Tue 16:10, 20:10, 22:00
Sat 20:10, 22:20
Wed – Thu 16:10, 20:10
Никога не е просто секс (категория C+)
 
Furiosa: A Mad Max SagaFri, Mon – Tue 16:15, 19:15, 21:10, 22:15
Sat 13:00, 16:00, 19:10, 22:10
Sun 13:15, 16:15, 19:15, 21:10, 22:15
Wed – Thu 16:15, 19:15, 22:15
Фюриоза: Сага за „Лудия Макс“ (категория D)
 
Imaginary FriendsFri, Mon – Thu 14:00, 16:10, 18:20
Sun 11:50, 14:00, 16:10, 18:20
Измислени приятели (категория B)
 
School of magical animalsFri, Mon – Tue 15:00, 17:00, 19:10
Sun 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:10
Wed – Thu 15:00, 17:00, 19:30
Училището на магическите животни (категория B)
Премиера
HAIKYU!! The Dumpster BattleFri – Tue 15:30, 17:30, 19:30, 21:30
Wed – Thu 15:30, 17:30, 19:40, 21:30
HAIKYU!! The Dumpster Battle
Премиера
Garfield 2DFri, Mon – Thu 14:40, 16:50, 19:00, 21:10
Sun 12:30, 14:40, 16:50, 19:00, 21:10
Гарфилд: Филмът 2D (категория B)
 
School of magical animals (June 1st)Sat 11:30, 13:40, 15:40, 17:40, 19:40
Училището на магическите животни (1 юни) (категория B)
Специална селекция 1-ви юни
Rabbit Academy 2 (June 1st)Sat 11:20
Заешка академия (1 юни) (категория A)
Специална селекция 1-ви юни
Garfield 2D (June 1st)Sat 11:00, 12:20, 13:10, 14:30, 15:20, 16:40, 17:30, 18:50, 21:00
Гарфилд: Филмът 2D (1 юни) (категория B)
Специална селекция 1-ви юни
Героите на джунглата 2: Около света (June 1st)Sat 14:10
Героите на джунглата 2: Около света (1 юни) (категория B)
Специална селекция 1-ви юни
Boonie Bears: Guardian Code 2D (June 1st)Sat 13:20
Горските мечоци 9: Пазители 2D (1 юни) (категория B)
Специална селекция 1-ви юни
Imaginary Friends (June 1st)Sat 12:40, 14:50, 17:00
Измислени приятели (1ви юни) (категория B)
Специална селекция 1-ви юни
Kung Fu Panda 4 2D (June 1st)Sat 12:00, 16:10
Кунг-фу панда 4 2D (1ви юни) (категория B)
Специална селекция 1-ви юни
Ghostbusters: Frozen Empire (June 1st)Sat 18:10
Ловци на духове: Замръзналата империя (1ви юни) (категория C)
Специална селекция 1-ви юни
Сподели: