награждаване плажен футбол деца 2018 училища

Първото място в завършилия днес турнир по плажен футбол заслужиха момчетата на ОУ „Отец Паисий“

награждаване плажен футбол деца 2018 училищаПървото място в завършилия днес турнир по плажен футбол в града ни заслужиха момчетата на ОУ „Отец Паисий“. Те получиха голяма купа и медали от Калоян Георгиев.

Второто място заеха ОУ „Васил Априлов“. Купата за третото място бе връчена на СУЕЕ след дузпи в мача със СУПНЕ. СУПНЕ – Русе са четвърти. Пети се класираха момчетата на ПМГ „Баба Тонка“ – Русе.

Шести останаха състезателите на ОУ „Тома Кърджиев“. Даниел Николов от ОУ „Отец Паисий“ бе отличен като най – полезен футболист в надпреварата. Станислав Костов от ОУ „Васил Априлов“ взе приза за най – добър вратар.

Турнирът става все по – силен, отбеляза организаторът и стопанин на Арената за плажни спортове – Русе Калоян Георгиев. Изиграни са 16 мача. Председателят на Областния футболен съюз Димитър Димитров също поздрави момчетата за добрата игра през деня.