Русенско участие във финалите на държавното първенство по баскетбол за момичета до 16-годишна възраст

Русенско участие във финалите на държавното първенство по баскетбол за момичета до 16-годишна възраст

София ще е домакин на финалите на държавното първенство по баскетбол за момичета до 16-годишна възраст. Медалите ще бъдат разиграни в две столични зали – „Универсиада“ и НСА от 23 до 27 юни.

След изиграването част от на квалификациите, в група А на турнира попаднаха Шампион 2006, Рилски спортист, Чардафон, Славия, Черноморец и отборът, класирал се на второ място в квалификационния турнир в Русе, който ще се проведе този уикенд.

В Група В са отборите на Локомотив (София), Берое Стара Загора, НСА, Левски и първия и третия тим от квалификацията в Русе.

 ПРОГРАМА

           зала „Универсиада“                                       зала „НСА“

час23 юни  / сряда /час23 юни  / сряда /
14:00Черноморец 2014 – Шампион 200614:00Левски – Кв.Русе – 1
16:00Славия – Рилски спортист16:00Кв.Русе – 3 – Локомотив
18:00Кв.Русе – 2 – Чардафон18:00Берое Ст. З. – НСА
час24 юни  / четвъртък /час24 юни  / четвъртък /
09:00Кв.Русе – 1 – Кв.Русе – 309:00Шампион 2006 – Славия
11:00НСА – Левски11:00Чардафон – Черноморец 2014
13:00Локомотив – Берое Ст. З.13:00Рилски спортист – Кв.Русе – 2
15:00НСА – Кв.Русе – 115:00Чардафон – Шампион 2006
17:00Берое Ст. З. – Кв.Русе – 317:00Кв.Русе – 2 – Славия
19:00Левски – Локомотив19:00Черноморец 2014 – Рилски спортист
час25 юни  / петък /час25 юни  / петък /
09:00Шампион 2006 – Кв.Русе – 209:00Кв.Русе – 1 – Берое Ст. З.
11:00Рилски спортист – Чардафон11:00Локомотив – НСА
13:00Славия – Черноморец 201413:00Кв.Русе – 3 – Левски
15:00Рилски спортист – Шампион 200615:00Локомотив – Кв.Русе – 1
17:00Черноморец 2014 – Кв.Русе – 217:00Левски – Берое Ст. З.
19:00Чардафон – Славия19:00НСА – Кв.Русе – 3
час26 юни  / събота / 
13:00А3 – Б4 /1/ 
15:00Б3 – А4 /2/ 
17:00А1 – Б2 /3/ 
19:00Б1 – А2 /4/ 
час27 юни  / неделя / 
09:007  – 8 място Заг. от /1/ срещу заг. от /2/ 
11:005  – 6 място Поб. от /1/  срещу поб. от /2/ 
13:003 – 4 място Заг. от /3/ срещу заг. от /4/ 
15:001 – 2 място Поб. от /3/ срещу поб. от /4/ 
Сподели: