Светкавица и Септември (Тервел) поведоха в класирането на Североизточната трета лига след днешните си победи

Голмайстор за Локо: Дениз Неджмиев 60′

„Локомотив“ допусна загуба с 1:2 у дома в среща от поредния VI-и кръг на Североизточната трета лига. Гостите от Тервел водеха на почивката, а в 58-ата минута успяха и да удвоят аванса си. Почти веднага „железничарите“ върнаха интригата в мача с гол на Дениз Неджмиев. До края на двубоя русенци направиха многобройни пропуски пред вратата на тервелчани. Резултатът обаче остана непроменен.

Съставът на Локо: Радосвет Христов, Мартин Рачев, Огнян Брайнов (70′ – Борислав Димитров), Владимир Перчемлиев, Ивайло Иванов, Мерт Хасан, Мирослав Георгиев (83′ – Ивайло Димитров), Дениз Неджмиев, Мартин Недков, Динко Станчев, Радомир Хараланов.