Със спортен празник децата от ДГ "Св. св. Кирил и Методий" - Две могили приключиха своето участие в третия етап от националната програма "По-здрави деца"

Със спортен празник децата от ДГ „Св. св. Кирил и Методий“ – Две могили приключиха своето участие в третия етап от националната програма „По-здрави деца“

Със спортен празник децата от ДГ „Св. св. Кирил и Методий“ – Две могили приключиха своето участие в третия етап от националната програма „По-здрави деца“, организирана от „Нестле България“ АД. В продължение на два месеца децата се забавляваха с уроците на Нестле и научиха какво е полезно да хапват, защо да пият вода, и колко е важно да прекарваме време със семейството и да играем с домашните си любимци. Спортния празник, организиран за финал на дейностите, донесе много смях и забавление, много активност и движение. Също така децата демонстрираха и знанията си по БДП. Накрая всички бяха победители, защото играха и се забавляваха заедно.

Сподели: