ФК "Дунав" не издържа срещу "Спартак" - Варна

ФК „Дунав“ не издържа срещу „Спартак“ – Варна

Време за прочитане: < 1 мин.

ФК „Дунав“ не издържа срещу „Спартак“ – Варна. След като поведе с 0:1 на почивката и изпусна да удвои за 0:2 още преди почивката, домакините успяха да обърнат мача след напориста игра на домакините и помощ от съдията, който свири абсолютно несъществуваща дузпа, която постла за пълен обрат. В последните минути домакините отбелязаха две попадения, с които изковаха успеха си.

0:1 Симеон Иванов 33′

1:1 Георги Георгиев 70′ – дузпа

2:1 Анте Бачков 86′

3:1 Георги Георгиев 90′

„Драконите“ излязоха в дербито на Североизток срещу Спартак в следния състав. Мерт Тасим и Теодор Иванов ще бъдат заедно титулярната двойка крайни защитници. Симеон Иванов и Джан Хасан пък ще водят атаката на русенци в една доста атакуваща схема на игра, която издава единствената задача пред Дунав днес – победата. В групата попадат още Винченцо Ангелов, Иван Бакалски, Преслав Папарков, Симеон Дочев, Пламен Иванов, Огнян Николов, Дани Бонев.