ФК „Дунав“ победи отново, този път ФК „Черноломец“ – Попово + видео

Време за прочитане: < 1 мин.

ФК „Дунав“ победи като гост поповския отбор с 2:1. За русенци точни бяха Йордан Димитров и Василен Марков. На полувремето ФК „Дунав“ водеше при гостуването си на „Черноломец“ с 0:1 с гол на Йордан Димитров в 43-та минута.

Ето и кадри с попаденията на двамата.

Малцина бяха тези, които вярваха, че такава трансформация е възможна само за една година. С младите си футболисти, Дунав е на прага на един много рядък рекорд в българския футбол – да завърши цял полусезон без загубена точка, подобно на ЦСКА (София) през сезон 2015/2016 в ЮЗ „В“ група. За целта е нужна пределна концентрация и в останалите си 3 шампионатни срещи и добра игра, за да може това да се случи. Дунав вече подобри собствения си рекорд за най-добър старт в шампионата от сезон 2014/2015, когато записа 9 победи и 1 равенство в първите десет срещи. След днешната среща, още един футболист се присъедини към голмайсторската листа. Казваме добре дошъл в нея на Василен Марков.