ФК Русе - МФК Спартак - 2:5

ФК Русе – МФК Спартак – 2:5

МФК Спартак завърши с пълен актив от точки участието си в редовния сезон на Mussala Национална лига beach soccer, след като в мач от последния кръг днес би ФК Русе с 5:2 в Стара Загора. Символичните домакини поведоха чрез Мартин Недков в четвъртата минута, като това бе единственият гол през първата третина. През втората част спартаклии успяха да направят пълен обрат с две попадения на Калоян Цветков, а малко след това Мариян Мачиука-Мачи покачи на 3:1. Мартин Рачев си отбеляза автогол в началото на третата третина, а Мачи реализира за 5:1. В края на срещата Мартин Рачев порази и вратата на противника оформяйки крайния резултат.
Така варненският тим, който завоюва 18 точки, влиза с половината от тях във финалната четворка – 9, а ФК Русе има 12 спечелени, или 6 за старта на решителните срещи за титлата.