ФК Русе с трета поредна победа в Mussala Национална лига beach soccer, надигра с 9:7 Атлетик (Каблешково)

Време за прочитане: < 1 мин.

ФК Русе записа трета поредна победа в Mussala Национална лига beach soccer, след като в двубой от четвъртия кръг надигра Атлетик (Каблешково) с 9:7. Двубоят бе доста оспорван в по-голямата си част, като паднаха и много красиви голове.

Резултатът вървеше гол за гол до 3:3, след което русенци поведоха с два гола разлика, която успяваха да поддържат почти до края. Трима футболисти отбелязаха по два гола за успеха на домакините – Огнян Брайнов, Мартин Рачев и Мартин Недков, а по веднъж се разписаха Александър Иванов, Живко Парашкевов и Мартин Минчев. За новаците от Атлетик, които оставиха много приятни впечатления с играта си, хеттрик заби Тодор Бачев, а по две попадения добавиха Николай Кръстев и Николай Николов.

В последния етап от редовния сезон в Стара Загора русенци имат мачове с варненските Любимец-13 и МФК Спартак, а ФК Атлетик /Каблешково/ среща там Спортната асоциация на МВР и Свети Никола (Бс).